top of page

Aktivity

v našom okolí

Zimné

Letné

Celoročné

1-01.png

Zimné aktivity

V zime je jednoznačnou voľbou lyžiarske stredisko Jasná, ktoré ponúka okrem denného lyžovania, večerné lyžovanie, freeride, skialp, večerný skialp výšľap, Fun Aréna, Snowpark and Fun Zone. www.jasna.sk

Letné aktivity

Demänovská dolina je najznámejšou a najnavštevovanejšou dolinou Nízkych Tatier, je súčasťou Národného parku Nízke Tatry. www.nizketatry.sk Liptov www.visitliptov.sk  a obzvlášť Demänovská dolina sú lokality, ktoré sú rajom turistov a cyklistov.

Ak Vás omrzí spoznávanie prírody určite odporúčame vybrať sa k „Liptovskému moru“ – Liptovskej Mare, najväčšej vodnej nádrži na Slovensku. Na Liptovskej Mare sú široké možnosti rybolovu, taktiež tu môžete absolvovať vyhliadkovú plavbu loďou z prístavu v Liptovskom Trnovci. V lete priehrada ponúka široké možnosti pre vodné športy ako kúpanie, člnkovanie, surfovanie, jazdu na vodných skútroch a iné.

CYKLO trasy :  www.nizke-tatry.sk/najznamejsie-cyklotrasy-v-nizkych-tatrach

Celoročné aktivity

Celoročne otvorené aquaparky v blízkosti Vám vyplnia čas aj v nepriaznivom počasí. Najbližšie v Liptovskom Mikuláši je Aquapark Tatralandia www.tatralandia.sk , pár kilometrov ďalej je Vodný park Bešeňová www.besenova.com.

Ak uprednostňujete aktívnu zábavu a adrenalín jasnou voľbou je veterný tunel v Hurricane Factory www.hurricanefactory.sk alebo paintball, štvorkolky, lukostreľba a iné www.raftingadventure.sk

bottom of page